Кременчуцький Центр Дитячої Дипломатії New Generation на базі СШ №10 із поглибленим вивченням англійської мови

Уно (UNO) — американска картярська гра. Назва перекладається з італійської і іспанської мови як «один». Гра була запатентована в 1971 році у Мерлом Роббінсом, а на сьогоднішній день права на цю торгову марку належать компанії Mattel.

Всього в грі 108 карт(112 з пустими картами). 100(25*4) карт чотирьох кольорів (синій, жовтий, червоний, зелений), 8 диких карт, та 4 пустих(більше не випускаються)
Кольорові карти(кожного кольору):

Дикі карти(на чорному фоні)

Настільна гра «Уно»: суть гри

 

У тебе на руках є колода гральних карт, яку потрібно роздати по 7 штук кожному з гравців. Після чого на стіл кладеш ще одну ігрову карту, з якої і почнеться гра. Задача полягає в тому, щоб першим скинути всі карти, які в тебе є. У свій хід твоє право викладати карту, за кольором або картинці збігається з присутньою на ігровому столі. У колоді присутні спеціальні карти, що допомагають створити різні ефекти. Коли на руках залишається остання карта, обов'язково потрібно крикнути «Уно!" Якщо ж це зроблять твої суперники, то ти змушений будеш взяти ще карти.

 

 

Стратегія гри проста, стати професіоналом в «Уно» можна вже через кілька партій. Зазвичай ігрова партія протікає дуже швидко, головне - мати хорошу реакцію, спостерігати за гравцями і постійно орієнтуватися в ігровій ситуації. Залежно від обраної модифікації правил, в грі особливу увагу може приділятися або блефу, або самої стратегії. У базовій версії присутні елементи і того, й іншого. У колоді 108 ігрових карт, по 19 з яких відноситься до певного кольору (червоному, зеленому, синьому або жовтому), 8 карт джокерів, 24 карти з різними колірними ефектами і карти від 1 до 9 по 2 примірника. В комплекті також присутні і базові правила.

 

Настільна гра «Уно»: виграш

 

Окуляри підраховуються двома способами, ти можеш вибрати той, який тобі до душі. Після того, як один гравець повністю позбавляється від своїх карт, йому нараховується сума очок тих карт, які залишилися в руках інших гравців. Подібний процес відбувається в кожному турі. Виграє той гравець, який за результатами декількох турів зможе набрати 500 очок.

 

Рештою гравцям записуються тільки ті окуляри, які вважаються по залишилися у них картам. І так відбувається в кожному турі. Програє той гравець, який за результатами турів набере тільки 200 очок. Такі правила стимулюють гравців якомога швидше набирати очки і скидати найбільші карти.

 

Настільна гра «Уно»: ігровий процес